جاهاي ديدني مازندران : معرفي مناطق بکر شمال

اين مکان بعدها به محلي براي اجراي ايده هاي خلاقانه معماري يک معمار هنرمند اسپانيايي به نام سانتياگو کالاتراوا (Santiago Calatrava) و جلب توجه علاقمندان به سبک جديد معماري تبديل شد. اي شيراز زيبا ، هر لحظه دلمان برايت تنگ مي شود ، اي وطن ، قلب تپنده ايران زيبا ، دلمان براي بوي بهار نارنج هايت تنگ مي شود. خنج در جنوب استان فارس و در فاصله ??? کيلومتري شيراز دردشتي وسيع وسرسبز و پر از گل وريحان واقع شده است. لاهيجان را به نام عروس زيباي استان گيلان مي شناسند و چشم اندازهاي کم نظيرش علاقمندان بسيار زيادي دارد. پيش از آنکه بخواهيم در مورد روستاهاي زيباي لاهيجان صحبت کنيم، بيايد ابتدا کمي در مورد شهر لاهيجان صحبت کنيم. اين روستاي بي نظير به خاطر اقيانوس تمام نشدني ابرهايش و چشم انداز وسيعي که از درياي نيلگون خزر گرفته تا جنگل هاي زيباي مازندران در ارتفاعات آن مي توان ديد، مانند سرزميني بهشتي مي ماند.

وقتي که به فاصله ?? کيلومتري از ماسال قرار بگيريد مي توانيد ارتفاعات حاوي اين مرتع ها را مشاهده کنيد و لذت ببريد. مسير رسيدن به روستا قطعاً يکي از زيباترين راه هايي است که ممکن است طي کرده باشيد. در اين مقاله اما با معرفي زيباترين روستاي لاهيجان با شما هستيم. جاذبه هاي گردشگري لاهيجان تنها محدود به مکان هاي طبيعي نمي شود و از نظر تاريخي نيز جذابيت هاي بسياري دارد. حمام از تعداد زيادي حوضچه و خزينه با معماري مخصوص قجري بنا شده که امروزه اثري از انها نمي باشد. بيرون از معبد نمي توان زياد دور شد، پس سعي کنيد درون آن بمانيد. زمانيکه که کانسايي ساخته شد، ترمينال فرودگاه طولاني ترين ترمينال در زمان خود بود. نيلوفر هاي خوش رنگ و پرنگاني خوش سيما، بر روي تالابي پر اب ان هم ميان يک دشت سرسبز همگان را مجذوب خود کرده است. اين آبشار در ميان دره اي پر از درختان سرسبز و شاداب قرار گرفته و در طول سال داراي طراوت خاص است .


فهرست موزهها موزه ايران باستان

شخصيتي گرم، پر شور و کنجکاو

کدام کشور جاهای دیدنی تهران در پاییز براي مسافرت در پاييز بهترين است؟

4- جادويي از طبيعت، باربادوس

اجاره ويلا در ماسال

کارلووي واري (کارلزبد) - جمهوري چک
اين فضاي مسطح سرسبز در بالاي شيطان کوه واقع شده است که چشم اندازي رويايي را در اين منطقه به وجود اورده است. روستاي سرسبز و قديمي يوسفده در استان گيلان و شهرستان لاهيجان قرار دارد و يکي از قديمي ترين روستاهاي منطقه رودبنده است. اين منطقه کوهستاني با نام قديمي " شاه نشين" اب مورد نياز خود را از استخر لاهيجان مي گيرد و به همين دليل، مزارع و بوستان هاي فراواني در اين منطقه شکل گرفته است. شما مي توانيد به راحتي از طريق اين سايت از بين هتل هاي لاهيجان يکي را انتخاب و اتاق خود را رزرو و سفر هوشمندانه اي را تجربه کنيد. يکي از هتل هاي درجه يک اين شهر ديدني، هتل جهانگردي لاهيجان مي باشد. که در زمان حکومت فتعلي شاه در اين شهر بنا شده است، از بناهاي ارزشمند و تاريخي مي باشد که با سنگ هاي مرمر به گونه اي ماهرانه تزيين شده است. اگر از علاقه مندان به جاذبه هاي تاريخي و فرهنگي در انگليس هستيد مي توانيد از اين موزه بازديد کنيد که داراي جذابيت هاي تاريخي بسياري است. که از ابي شيرين بهره مي برد يکي از جاذبه هاي لاهيجان است که تا خود از نزديک مشاهده اش نکنيد باور نخواهيد کرد که همچنين بهشتي بر روي اين کره خاکي وجود دارد.

براي رسيدن به ابتداي مسير جنگل نوردي اول بايد خود را به شهر رامسر برسانيد. در اين محل هر گونه امکانات رفاهي که فکرش را کنيد براي راحتي بيشتر گردشگران فراهم شده است و همين موضوع بام سبز لاهيجان را محبوب تر کرده است. يک منطقه تفريحي با امکانات بسيار هيجان انگيز مانند: تله کابين، شهربازي و رستوران ، تبديل به يکي از مکان هاي معروف لاهيجان شده است. اکنون به سراغ يکي از ديدني ترين جاذبه هاي شهر لاهيجان مي رويم که چشم اندازي فوق العاده را در اين شهر به ادامه مطلب اينجا وجود آورده است. اگر اهل طبيعت گردي هستيد و قصد سفر به شمال را داريد، کوهبنه يکي از آن روستاهاي قشنگ لاهيجان است که بايد از آن ديدن کنيد. وقتي به دنبال زيباترين روستاي لاهيجان هستيد، در بررسي هاي خود حتما نام روستاي کوهبنه را هم خواهيد ديد. روستاي ليامان يکي ديگر از گزينه ها در بين ليست زيباترين روستاي لاهيجان است که در بخش هاي شرقي استان گيلان قرار دارد. اصفهان شهري در مرکز ايران، جنوب تهران و پايتخت استان اصفهان است که به دليل زيبايي ها و جاذبه هاي فراوان آن را «نصف جهان» مي نامند. اين تالاب نيز با اب شيريني که دارد و گياهاني از جمله پسته دريايي تبديل به يکي ديگر از جاذبه هاي شگفت انگيز لاهيجان شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *